Permanente Vertegenwoordiging van België in de Europese Unie
Home Over ons Organogram

Organogram

 

Coreper II

Algemene coördinatie  

Permanent Vertegenwoordiger, posthoofd

François Roux  

Antici

Nico Van Dijck
Secretariaat Ariane Cassir & Eric Baillet 

Coreper2.belgoeurop@diplobel.fed.be

 

Coreper I

Algemene coördinatie 

Adjunct Permanent Vertegenwoordiger

Jan Hoogmartens 

Mertens

Michel Gerebtzoff  
Secretariaat

Laura De Rouck & Tania Feliers

Coreper1.belgoeurop@diplobel.fed.be

 

Woordvoerder & relaties met de pers

Stephanie Rossion

Tel.: +32 2 233 03 92 
Mobiel: +32 470 18 22 47 
E-mail: press.belgoeurop@diplobel.fed.be of Stephanie.Rossion@diplobel.fed.be

Niet-exhaustieve lijst journalisten van Belgische nationaliteit en/of media met focus op EU dossiers.

Gelieve een mail te sturen naar press.belgoeurop@diplobel.fed.be om te worden toegevoegd of verwijderd van de lijst.

 

Inter-institutionele betrekkingen

Europees Parlement  Ariadne Petridis 
Ariadne.Petridis@diplobel.fed.be
Jurisconsult Anne-Marie Snyers 
Anne-Marie.Snyers@diplobel.fed.be
Secretariaat   

Niels Timmermans
Niels.Timmermans@diplobel.fed.be
Amada Hernando
Amada.Hernando@diplobel.fed.be

 

Gemeenschappen & Gewesten

Waals Gewest & Franse Gemeenschap

Délégué général de la Wallonie et de la Fédération Wallonie-Bruxelles

Thierry Delaval
Secretariat  Valérie Goujard  
Valerie.Goujard@diplobel.fed.be

Voor verdere informatie zie: www.wbi.be/dgwb-ue
 

Vlaams Gewest & Vlaamse Gemeenschap

Algemeen Afgevaardigde van de Vlaamse Regering

Axel Buyse

Adjunct afgevaardigde van de Vlaamse Regering

Vicky Reynaert

Secretariaat

Line Timmermans 
Del-VL.belgoeurop@diplobel.fed.be

Voor verdere informatie zie: http://www.flandersineu.be/

 
Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Algemeen vertegenwoordiger Manoëlle Wasseige
Manoelle.Wasseige@diplobel.fed.be

Voor verdere informatie zie: http://international.brussels/

Duitstalige Gemeenschap

Algemeen vertegenwoordiger Xavier Kalbusch 
Xavier.kalbusch@dgov.be

 

Belgische Delegatie bij het Politiek en Veiligheidscomité van de Europese Unie (COPS)

Ambassadeur, Permanent Vertegenwoordiger bij het COPS

François Cornet d'Elzius 
Secretariaat

Sonia Herremans
seccops.belgoeurop@diplobel.fed.be